Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde můžete zanechat vzkaz.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Hi!

(Jesusdub, 24. 4. 2018 21:13)

Hi!

Re: Hi!

(Kinódim, 5. 5. 2018 1:23)

Hi.

Re: BEST software for captcha breaking!

(Admin, 9. 12. 2017 16:21)

BAN

Online

(Novinář (po letech zase), 7. 5. 2014 20:41)

Haló...kdo je tu ONLINE?

Re: Online

(Admin, 20. 12. 2014 19:41)

Já ne.

Online

(Kinódim, 30. 3. 2012 22:55)

Haló???!!! Kdo je tu online??? Odpovězte prosím...
Hello!!! Who is online here??? Respond, please...

Práce

(Dana, 13. 3. 2012 8:22)

Dobrý den.
Jestli byste někdo hledali práci ve Zlíně nebo okolí, můžu doporučit tyhle stránky:
http://vsechny-obory.hyperprace.cz/kraje/Zlinsky/
Dostala jsem tam nejvíc odpovědí na inzerát a stejně jako kamarád do měsíce našla novou práci.

Re: Práce

(Mexdok. Kinódim foip. alias ADMIN, 13. 3. 2012 21:39)

Vážení a milí.
Opravdu nevím, jak si to tady představujete. My nejsme žádný bordel či mrdník, že to tak musím říci, aby nám tady kdokoli umisťoval stupidní reklamu. Víte, my nejsme ve FS tak hloupí, abychom si nevšimli několika následujících faktů:

- Vůbec nám není divné, že oba příspěvky jsou odeslány kolem osmé hodiny ráno. Zamyslete se prosím. Kolik normálních lidí chodí na internet ráno kolem osmé? Tou dobou jsou všichni nebo alespoň většina na cestě do práce nebo již v práci. Byla by sakra náhoda, kdyby se za sedm dnů na jednom místě potkali dva různí lidé, kteří v tuto dobu mohou psát příspěvky sem.

- Rozhodně vůbec nám není divné, že obě webové adresy mají v názvu slůvko hyper. Čím pak to? Konstalace hvězd? Možná. Druhá náhoda? Snad.
To už je na pováženou.

- Naprosto chápu, stejně jako má kolegyně a můj kolega, kteří tady teď se mnou sedí, že se chcete blížit jazyku nevzdělané stoky (omlouvám se tímto jejím příslušníkům za urážku) používáním nespisovných výrazů jako například TĚMIHLE (nahradíme slovem TĚMITO) v prvním příspěvku či TYHLE (nahradíme slovem TYTO) v druhém příspěvku. Vážení! Zlínský kraj se nachází na hranicích Valašska! Víte, co to znamená? Jistě, že ne, poněvadž budete jistě někde z Čech, kde ani neví, jakým nářečím se zde mluví (nic ve zlém - tímto se omlouvám všem spoluobčanům z Čech, kteří to ví). Vážení - slova jako TYHLE, TĚCHHLE, TĚMIHLE či jiné hle se zde vůbec nepoužívají. Místo nich se používají buďto spisovné tvary výše uvedené nebo slova jako TOŤ TY (stránky - např.), TOŤ TĚCH (stránek - např.), TĚMATO (stránkama/stránkami - spisovně/ - např.). Logicky tedy osoba zde žijící použije spíše těchto tvarů, než vámi uvedených. Zase náhoda? A to tady nechci rozpárávat chybu v druhém příspěvku, kde jste vynechali čárku v posledním souvětí. Zajisté víte, proč tam měla být.

- To, co popíšu v tomto bodu sice běžný čtenář/diskutující nezjistí, ale pro administraci není nic těžkého jednoduše ověřit skutečnosti. Další chyba, která vás odhaluje. V administračním centru stránek je možno zjistit každou IP adresu počítače, který odeslal příspěvek. Během půl minuty, po třech kliknutích jsem věděl a hlavně viděl, na čem jsem. Údajná Dana a údajný Jan mají identickou IP adresu. Jakpak to? A to je další absorudní, do očí bijící chyba, které jste se dopustili.

Co z toho všeho plyne?
Dana je Janova přítelkyně, které chtěl koupit dárek. Oba bydlí spolu ve Zlínském kraji, ale přistěhovali se spolu z Čech nebo při nejmenším z Vysočiny (jak to, že ještě nejsou manželé?) v minulém nebo předminulém roce. Oba si našli práci na zmíněném serveru (nebo alespoň Dana), přičemž oba stoprocentně STEJNÉM pracují na nočních či odpoledních směnách, pokud neměli volno (o čemž teď v březnu pochybuji). Je tady také možnost, že jsou nezaměstnaní (už zase), ikdyž si našli práci. Navíc Jan při hledání dárku pro Danu narazil ČIROU NÁHODOU opět na HYPERstránky. Když sem pak Dana psala ze stejného počítače, kterýžto mají ve svém bytě s Janem, vůbec si nevšimla jeho příspěvku níže...
Položte si prosím nyní následující otázky:
- Není tady trochu moc náhod najednou?
- Zdá se vám výše uvedený příběh alespoň trochu reálný?
- A když ne, zvládli byste nějak obhájit své výplody a bludy nějakým reálnějším příběhem?
Odpovězte si sami a zamyslete se.
Berte to jako doporučení k úpravě svých systémů a technik, aby se na vaši reklamní kampaň nepřišlo již při druhém příspěvku.
Veľa šťastia Vam praje

Mexdok. Kinódim foip.
Riaditeľ společnosti FOBBYASOCIANS ZLÍN alias ADMIN

s celým kolektivem, jenž Vám přeje rovnaké!!!

PS: Zatiaľ sme usúdili, že za vašu činnosť vám dáme BAN, hej?
Keď budete mäť dojem, že sa s nama chcete spojiť, kontakt objavíte na techto strákach, však? Keď sa budete na maile správať rozumno, môžno vás aj odBANujem, dobre?

Dárek

(Jan, 7. 3. 2012 7:51)

Dobrý den.

Máte prosím někdo zkušenost s těmihle slevovými stránkami?
http://www.hyperslevy.cz/zlin/
Uvažuji, že bych tam koupil dárek přítelkyni.
Děkuji.

Re: Dárek

(Mexdok. Kinódim foip., 7. 3. 2012 16:08)

Opětuji Vaše přání dobrého dne!

Se stránkami, které uvádíte máme velmi dobré zkušenosti. 100% našeho dámského obsazení a 50% pánského již využilo slev nabízených tímto webovým serverem a spokojenost byla skutečně vysoká. Kvalita poskytovaných slev je nesporná!
Přítelkyni rozhodně dárek zakupte, na tom jsme se při dnešní mimořádné schůzi, kde jsme se díky Vašemu dotazu všichni sešli, a následně všichni shodli. Není nic lepšímu, než někomu udělat radost, co si budem nalhávat. Protože nejlepší věc, která existuje je pochopitelně láska, že ano. Na tom jsme se rovněž shodli... Navíc když bude mít přítelkyně radost možná dojde i na věci, jenž Vás zajisté potěší či Vám udělají radost - toť výsledek naší mimořádné schůze. Našimi radami se můžete či nemusíte řídit, to je na Vás. Jedná se pouze o naše doporučení.
Na záver Vam ďakujeme za veľmi dôležitý a naozaj zaujímavý príspevok, ktorý bude tak isto, ako pre Vás prínosný aj pre veľa dalšich ľudí.

Veľa šťastia Vam preje

Mexdok. Kinódim foip.
Riaditeľ společnosti FOBBYASOCIANS ZLÍN

s celým kolektivem, jenž Vám přeje rovnaké!!!

ANKETA

(Novinář, 30. 8. 2010 20:19)

Přírodopis, protože se vetšinou učíme jen ___. Potom hudebka a výtvarka. bububububububububububbububububububububu - ty idiote!!!!!!!!!!!!!!! baf baf baf - ty magore, jsi mág víš?!

Re: ANKETA

(Lekájub, 17. 6. 2011 0:33)

Někomu občas hrabe.

online

(Lekájub, 14. 2. 2010 10:25)

kdo tu jee?????????????!!!!!!!!

Anketa

(Kinódim, 31. 10. 2010 8:45)

Pracovní výchova

anketa

(bonbyny, 15. 9. 2010 17:28)

tělesnou

ANKETA

(Lekájub, 15. 9. 2010 14:06)

Pracovní výchova

ANKETA

(Novinář, 14. 9. 2010 19:17)

Nejlepší je výtvarka, protože se tam kreslííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýééééééééééééééééééééééééééééééééóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!

ANKETA

(Kinódim, 14. 9. 2010 18:43)

Nejradši mám španělštinu, protože je to pěkný jazyk, potom češtinu a zeměpis. Výchovy nepočítám, ty má rád asi každý... Nesnáším MATIKU!

anketa

(bonbyny, 14. 9. 2010 16:47)

němčina-jen tak
zeměpis

ANKETA

(Lekájub, 17. 8. 2010 9:51)

Tak nejraději mám zatím zeměpis a před tím jsem měl rád dějepis a přírodopis a moc nepočítám tělesnou výchovu, protože tu má snad rád každý...